Woodware Systems EN | RU | LT | ET
WOODWARE TARKVARA   TEENUSED  
 

TerminalLisaks standardmoodulitele pakume erinevaid WOODWARE tarkvaraga ühilduvaid terminallahendusi ja seadmete integreerimist.

Terminallahendused aitavad muuta andmesisestuse niivõrd lihtsaks, et selle saab tuua otse vastava operatsiooni vahetusse lähedusse. Tänu lihtsustatud kasutajaliidesele saavad andmete sisestamisega hakkama ka pingioperaatorid ja tootmistöölised, kes vastavat operatsiooni reaalselt teostavad.

Nii on võimalik suhteliselt lihtsate vahenditega ja odavalt tagada andmete operatiivsus. Samuti on selgelt määratav vastutus andmete õigsuse eest.

printerTüüpilised terminallahenduste näited on tooriku maha kandmine tootmisliini alguses ja valmistoodangu arvele võtmine tootmisliini lõpus.

Mõlemat operatsiooni saab omakorda täiendada, lisades terminalile näiteks markeerimisvahendid etiketiprinteri näol, või vöötkoodiskänneri.

Toodangut saab masinloetavana kirjeldada vastavalt vajadusele nii üksiktootena, erinevate tootekogumitena, kui ka mõlemana korraga.

Mõõtja
NÄIDE:
Eesti suurim saunamaterjalide tootja Ha Serv kasutab valmistoodangu arvestamsel lisaks WOODWARE põhitarkvarale reaalajas toimivast pikkusmõõtjast, aplikaatoriga etiketiprinterist ja vöötkoodiskänneritest koosnevat erilahendust. Lahendus on oluliselt vähendanud eksimusi laoarvestuses ja arvestusega seotud tööjõukulu.

Ha Servi näitel toimub valmistoodangu arvele võtmine selle kiletamise käigus automaatselt. Selleks määratakse enne partii kiletamist terminallahenduse kaudu toote muutumatud parameetrid ja mõõdetakse töö käigus automaatselt iga toote pikkus. Kiletunnelist väljumisel markeeritakse tooted automaatselt tootekirjeldusele vastavate etikettidega, mis sisaldavad sealhulgas tootega seotud EAN-koodi.

Toodete komplekteerimisel võetakse aluseks WOODWARE tellimuste moodulist väljastatud tellimuste lehed mille alusel komplekteeritakse pakid, kasutades selleks WLAN liidesega vöötkoodiskännereid. Loodud pakid broneeritakse automaatselt valitud tellimuse katteks ja koheselt korrigeeritakse ka laoseis.

Sarnaselt oleme integreerinud WOODWARE tarkvaraga näiteks palgisorteerimisliini mõõte- ja juhtseadmeid.

Täpsema info saamiseks registreeruge tasuta demoks ja konsultatsiooniks, võtke ühendust e-maili teel, või helistage meile.

 
KLIENDID   KONTAKT
Tarriks

Almo Hardwood

Balcas

Baltic Connexions

Ha Serv

IMB Puidutoodete AS

Lasita Maja AS

Nett AS

Palktare

RPM AS

Trives OÜ

Veel kliente...

 

Woodware Systems OÜ

Ülikooli 10
51003, Tartu
Eesti

+372 7 400 151
+372 50 90 435
+372 52 81 522

info@woodware.ee

www.woodwaresystems.eu
www.woodware.ee

 

SOOVIN LISAINFOT VÕI
TASUTA KONSULTATSIOONI

 
Minu E-mail
Minu kontaktandmed

Registreerumine ei too endaga kaasa ühtegi kohustust.