Woodware Systems EN | RU | LT | ET
WOODWARE TARKVARA   TEENUSED  
 
WS24
Hetkel WS24 laos:

WS24 PUIDULADU >>

WS24 on ärikasutajatele suunatud puiduladu internetis. Laoseisu moodustavad süsteemiga liitunud firmade vabad laojäägid.

Kuna WS24 ladu on automaatselt seotud pakkuvate firmade laoarvestussüsteemiga, siis kajastuvad seal vaid reaalselt laos olevad tooted. Lisandumas on võimalus pakkuda oma toodangut ka jaeklientidele, eristades neile suunatud laojäägi ja määrates minimaalsed müügikogused.

Materjali tootjatel ja vahendajatel on võimalik automaatselt toimiva WS24 veebilao kaudu pakkuda oma toodangut kõigile huvilistele. Selleks tuleb vaid määrata, millist osa oma laost tahate avalikult näidata. Materjali veebilattu lisamise ja sealt eemaldamise eest hoolitseb juba spetsiaalne Woodware tarkvara.

Näidatavale laoseisule saab määrata erinevad staatused, andes olemasolevatele partneritele parooliga kaitstud ligipääsu suuremale osale laoseisust ja kõigile teistele kasutajatele täpse ülevaate vabast laojäägist.

Lisandunud on hinnapakkumiste tegemise võimalus - materjali müüja saab määrata omapoolse müügihinna ja ostuhuviline võib teha sellest erineva oma pakkumise. Nii on materjali müüjal võimalik saada oma toodangu eest parimat hinda ja ostjal tagada sobiva toote tarnimine, pakkudes selle eest konkurentsivõimelist hinda.

Ostjad saavad otsida endale sobivaid tooteid üle kõigi pakkujate laoseisude, või soovi korral mõne konkreetse firma laoseisu hulgast. Otsida on võimalik kõigi toote mõõtude ja lisaks ka puidu niiskuse ning puuliigi järgi. Aja jooksul standardiseerime ka teiste olulisemate parameetrite väärtused ja lisame otsingutingimustesse.

Lisaks laoseisu vaatamisele on ostuhuvilistel võimalik luua tellimus laoseisus olevale materjalile ja edastada see otse pakkujale. Tellimuse sisu saadetakse meili teel mõlemale osapoolele.

Teenus on nii ostjatele kui müüjatele tasuta ja eeldab esialgu üksnes, et müüja kasutab lao- ja protsessihaldustarkvara Woodware.

 
KLIENDID   KONTAKT
Tarriks

Almo Hardwood

Balcas

Baltic Connexions

Ha Serv

IMB Puidutoodete AS

Lasita Maja AS

Nett AS

Palktare

RPM AS

Trives OÜ

Veel kliente...

 

Woodware Systems OÜ

Ülikooli 10
51003, Tartu
Eesti

+372 7 400 151
+372 50 90 435
+372 52 81 522

info@woodware.ee

www.woodwaresystems.eu
www.woodware.ee

 

SOOVIN LISAINFOT VÕI
TASUTA KONSULTATSIOONI

 
Minu E-mail
Minu kontaktandmed

Registreerumine ei too endaga kaasa ühtegi kohustust.